Kam na zmrzlinu? – 3 nejlepší zmrzliny v Praze!

Nevím jak vy, ale já zmrzlinu prostě miluji a když jsem zjistila, že někdo zmrzlinu nemá rád, nemohla jsem tomu uvěřit!!! Jak člověk nemůže mít rád zmrzlinu??? 😮 Dobře, dortíky,
čokoládku a bonbonky oželím, ale zmrzlinu? Nikdy! No dobře, sladké asi není nejzdravější… Ale na druhou stranu, jednou za čas si člověk rád „zahřeší“ a dá si něco nezdravého ne?

Kam na zmrzlinu v Praze?

Protože zmrzlinu prostě miluji, spoustu jsem jich i vyzkoušela. Co Vám tedy můžu zmrzlinadoporučit? Pokud chcete „investovat“ do dobré zmrzliny určitě Vás nezklame kopečková u Hájka (Ovocný Světozor). Zmrzlina je vyrobena z pravých surovin, žádná zbytečná chemie.
Zmrzlina chutná po čerstvých surovinách. Světe div se… v ostružinách naleznete ostružiny, v jahodové jahody… No prostě chutná zmrzlina, skoro jako domácí. 😉 Kopeček Vás ale nevyjde na 10,- ale cca na 24,- (podle druhu zmrzliny). Pokud jste z Prahy, tato cena Vás asi nepřekvapí ani nešokuje. :-) Další dobrou zmrzlinu mají na nám. Míru ve stánku na tramvajové zastávce. Výběr je veliký a zmrzlina též výborná. Až půjdete kolem, zastavte se… :-)

Erhartova cukrárna – nejlepší zmrzlina ever!

Nejlepší zmrzlinu, kterou jsem kdy jedla jsem ale dostala v Erhartově cukrárně v Praze, poblíž Letenského náměstí. Takhle, zmrzlin jsem za svůj život snědla… ale tohle? To je prostě bomba! Kdo neochutná neuvěří! Měla jsem mangovou, jahodovou a svojí oblíbenou pistácii, a všechny byly opravdu výborné!!! Lepší pistáciovou určitě neseženete. Opravdu nejlepší zmrzlina co jsem kdy jedla. Nikdy bych nevěřila, že lze do zmrzliny dostat tolik chuti! Opravdu výborné, mohu opravdu doporučit všemi deseti! A pokud jste spíše na dortíky, tak Vás zdejší nabídka též nezklame! Zkuste to a uvidíte! :-)

Máte nějaké tipy na další výborné zmrzliny nejen v Praze? Určitě se pochlubte se do komentářů!


2 komentáře u „Kam na zmrzlinu? – 3 nejlepší zmrzliny v Praze!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *