Každý den je lásky čas…

Pod tlakem různých negativních událostí, které na nás z okolí působí se čím dál více taska-kralici-holcickauzavíráme do sebe. Všechen ten každodenní stres se podepisuje na našem zdraví a na naší duši. Kampak se tímhle způsobem dostaneme? Řekněme si dost a najděme si čas na druhé. Rozdejme úsměvy, udělejme někomu radost… O čem život jinak je? Zastavme se v rušných dnech a zamysleme se nad tím, kam náš život spěje… Všechno se dá změnit… Jen musíme chtít… a vytvoříme něco krásného… :-)

Nedávno jsem o něčem podobném přemýšlela a následně jsem  začala tvořit něco nového… něco co by mohlo těšit nejen mě, ale i mé blízké (s trochou štěstí i širší) okolí. A tak vzniklo několik nových obrázků na trička a tašky. Dneska Vám představím jeden z nových taška-králici-holcickamotivů: Zamilovanou králičí holčičku :-) Snad Vás obrázek zahřeje na duši ať už ho budete nosit po městě na zakoupené tašce ode mne, nebo ho budete vídat na internetu :-)

Můj eshop :-)

Jakpak se Vám líbí? Budu moc ráda za jakékoliv ohlasy či náměty na nové motivy ;-). Pište prosím do komentářů nebo na info@alisa-alisa.cz


3 komentáře u „Každý den je lásky čas…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *